حساب کاربری درباره مکس ثبت شکایات قوانین و مقررات شماره حساب وبلاگ استخدام

گروه برنامه نویسان مکس


ver 1.0.2

طراحی وب
ثبت دامنه
میزبانی وب
بازاریابی
پشتیبانی
مشاهده سایت
اجرای پروژه : 1394/2/15 شرکتی بازدید

موسسه آموزشی اندیشه

مشاهده سایت
اجرای پروژه : 1394/2/15 شرکتی بازدید

موسسه آموزشی اندیشه

وب سایت موسسه آموزشی اندیشه شامل بخش های مختلفی می باشد که به توضیح آن ها می پردازیم.

 

1 - سیستم تیکتینگ (پرسش و پاسخ)

در این سیستم کاربران جواب سوالات خود را از اساتید مربوط به هر بخش که توسط مدیر سایت تعیین شده اند، جویا می شوند. همچنین این سیستم از قابلیت ضمیمه فایل و تصویر برخوردار است.

 

2 - سیستم اخبار

در این قسمت مدیر سایت آخرین رویدادها، اخبار و اطلاعیه را به کاربران نمایش خواهند داد. این سیستم دارای قابلیت های ثبت نظر کاربران، تفکیک موضوعات بر اساس پربازدیدترین، محبوب ترین و جدید ترین اخبار را دارا می باشد.

 

3 - سیستم ویدئو

در این بخش مدیر سایت فیلم های آموزشی را برای مشاهده و دانلود کاربران بر روی سایت قرار میدهد. این سیستم دارای قابلیت های ثبت نظر کاربران و تفکیک فیلم ها  بر اساس پایه های آموزشی می باشد.

 

4 - سیستم آزمون آنلاین

در این سیستم تعداد مشخصی سوال که به صورت رندم از بانک سوالات برنامه انتخاب می شوند، برای پاسخگویی به اعضای سایت نمایش داده میشوند و در نهایت بعد از اتمام پاسخگویی یا زمان آزمون پاسخ نامه به همراه نمره کاربر و میانگین بالاترین و پایین ترین نمرات آزمون به رویت کاربر می رسد.

 

5 - سیستم همایش ها

در این قسمت کاربران با پرداخت هزینه به صورت آنلاین در همایشی که در آینده برگزار خواهد شد، ثبت نام می کنند.

 

6 - سیستم اساتید

در این سیستم مدیران سایت تمامی اساتید خود را به همراه رزومه کامل آن ها معرفی می کنند. این سیستم بر اساس پایه آموزشی و گروه تحصیلی دسته بندی شده است.

 

7 - سیستم کتابخانه

در این سیستم مدیران و اساتید، کتاب ها و جزوات آموزشی خود را به صورت رایگان با پرداخت هزینه در اختیار کاربران سایت قرار می دهند.

 

8 - سیستم فروشگاه

در این سیستم  مدیر سایت اقدام به فروش محصولات آموزشی می نماید. این سیستم دارای قابلیت های ثبت نظر کاربران، تفکیک محصولات بر اساس پربازدیدترین، محبوب ترین و جدید ترین کالاها را دارا می باشد. همچنین محصولات بر اساس پایه های آموزشی و گروه های تحصیلی دسته بندی شده اند.