حساب کاربری درباره مکس ثبت شکایات قوانین و مقررات شماره حساب وبلاگ استخدام

گروه برنامه نویسان مکس


ver 1.0.2

طراحی وب
ثبت دامنه
میزبانی وب
بازاریابی
پشتیبانی

درباره گروه مکس

گروه مکس فعالیت خود را از آبان ماه سال 1393 به طور متمرکز در زمینه تجارت الکترونیک با مدیریت مهندس جواد ثابت حسینی و با همکاری چند تن از دوستان متخصص خود با هدف آماده سازی بستری امن برای هموطنان محترم در تجارت الکترونیک آغاز نمود .
امیدواریم با ارائه طیف وسیعی از خدمات نوین و با کیفیت همراه همیشگی شما هم میهنان گرامی باشیم.

طراحی و توسعه وب

گروه مکس بر خلاف سایر همکاران خود، اصول طراحی و توسعه خود رابراساسکد نویسی اختصاصی و بدون استفاده از سیستمهای آماده ای مانند WordPress, Joomla, Dropual ... به منظور افزایش کیفیت، امنیت و انعطاف پذیری سیستم انجام میدهد.

ثبت دامنه های بین المللی

گروه مکس افتخار دارد ثبت دامنه های ملی و بین المللی را با جدیدترین پسوندها و پایین ترین هزینه برای شما هموطنان عزیز امکان پذیر نماید.

میزبانی وب

ارائه سرویس های میزبانی وب با سطح کیفی و امنیت بالا و همچنین کسب رضایت 100% مشتریان در این سرویس ها، از دیگر خدمات گروه مکس می باشد.

سامانه پیام کوتاه

گروه مکس با بیش از 5 سال سابقه کاری در زمینه ارائه پنل های پیامکی، و مشاور امور تبلیغاتی، همواره در کنار شما عزیزان گرامی جهت رونق در کسب و کارتان خواهد بود.

تبلیغات اینترنتی

گروه مکس با در اختیار داشتن معتبرترین بانک های ایمیل و موبایل کشور شما را در انجام یک تبلیغات هدفمند به بهترین نحو ممکن یاری می رساند.

ارائه راهکارهای مبتنی بر تجارت الکترونیک

گروه مکس افتخار دارد که با تکیه بر تجربه موفق و نیروهای خلاق خود، مطمئن ترین راهکارهای موجود برای ورود شما به عرصه تجارت الکترونیک را تدوین نماید.